PORTFOLIO
flyers en kaarten
Eén van de grootste voordelen van flyers is dat ze altijd en overal te verspreiden zijn! Je brengt op een directe en effectieve manier je product, dienst of actie onder de aandacht. Kaarten zijn eveneens breed inzetbaar. Denk hierbij bijvoorbeeld aan een gepersonaliseerde bedrijfskerstkaart, een uitnodiging of zelfs spelkaarten.
Voucher
Cocomora Parfums
Folders, flyers, verpakkingen, productfotografie, packshots, voucher, gift-card
In de herkenbare zwart-gouden huisstijl van Cocomora Parfums, heb ik deze luxe ogende voucher vormgegeven.
Flyer en posters
ANNO, Stadsmuseum Zwolle
Advertenties, flyer, folders, posters, buttons, menukaarten, projectplan, bouwplaten, kleurplaten, lesmateriaal, werkbladen, bedrijfsfotografie, productfotografie
‘Ahoi, museum in zicht!’ is het nieuwe campagnebeeld dat de activiteiten in deze zomervakantie bij ANNO Stadsmuseum Zwolle inluidt.
Deze montage van de foto, geschoten van de bouwplaat die ik eerder ontworpen had, en illustraties van de golven en lucht heb ik vervolgens verwerkt in o.a. een abri, posters en deze flyer.
Kerstkaart
Tekstnet
Logo, advertenties, banner, flyers, infographics, kerstkaart, uitnodiging, onderzetter, presentatiewand, tafelsticker
Van Tekstnet, beroepsvereniging van tekstschrijvers, kwam de opdracht een kerstkaart vorm te geven voor hun leden met fotografie op maat, managen van het drukwerk, handeling van de kaarten en gepersonaliseerde enveloppen en de distributie ervan.

Flyer
ANNO, Stadsmuseum Zwolle
Advertenties, flyer, folders, posters, buttons, menukaarten, projectplan, bouwplaten, kleurplaten, lesmateriaal, werkbladen, bedrijfsfotografie, productfotografie
‘Paniek in het Drostenhuis’ was een interactieve theatervoorstelling voor jong en oud dat door ANNO georganiseerd werd.
Het campagnebeeld heb ik vervolgens verwerkt in o.a. een abri, poster, advertenties en deze flyer.
Zoekplaat en certificaat
ANNO, Stadsmuseum Zwolle
Advertenties, flyer, folders, posters, buttons, menukaarten, projectplan, bouwplaten, kleurplaten, lesmateriaal, werkbladen, bedrijfsfotografie, productfotografie
Voor de jongste bezoekers van het museum werd vanuit de educatie hoek van ANNO deze archeologische zoekplaten bedacht. Aan mij de taak om deze vorm te gaan geven. Er was er een voor aardewerk en glas, botten, dier- en visresten, hout, steen en metalen voorwerpen en zaden en pitten. Als je alle objecten goed had gedetermineerd ontving je een certificaat, dat ik eveneens ontwierp.

Wedstrijdschema
CarMasters
Logo, huisstijl, stickers, advertenties, autospiegelhanger, illustraties, flyers, reclameborden, spandoeken, banners, bouwhekdoeken, bedrijfsfotografie
CarMasters vroeg mij een gepersonaliseerd wedstrijdschema te ontwerpen voor het WK voetbal van 2022. Het fungeerde als promotie-item voor dit autoschadeherstelbedrijf in Deventer. Het spelschema is op A3 formaat opgemaakt en op stevig papier gedrukt, zodat men er goed op kon schrijven.
Uitnodiging
Tekstnet
Logo, advertenties, banner, flyers, infographics, kerstkaart, uitnodiging, onderzetter, presentatiewand, tafelsticker
Ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van Tekstnet en ter afsluiting van het jaar, heb ik deze uitnodiging voor een exclusieve online theatervoorstelling, die via Zoom gehouden werd, ontworpen.
Deze kaart werd gedrukt op 300 grams papier met een stijlvolle ‘Ice Gold Metallic’ finish, dat een mooie gouden glans door de opdruk laat zien.
Flyer
Bijenbaas
Flyer, productfotografie, packshots
Bijenbaas had een mooie collectie aan honing, dat helaas door een eigen gemaakte flyer en stockfoto’s niet naar voren kwam. Om hun assortiment zo aantrekkelijk mogelijk in beeld te brengen, heb ik naast het opzetten van een huisstijl de vormgeving van een flyer en de fotografie van de producten verzorgd. Als dank voor het einderesultaat ontving ik een doos vol met zeer smaakvolle honing.
Flyer
CarMasters
Logo, huisstijl, stickers, advertenties, autospiegelhanger, illustraties, flyers, reclameborden, spandoeken, banners, bouwhekdoeken, bedrijfsfotografie
In samenwerking met iClean organiseert CarMasters ieder jaar ‘Deukjes Dag’. Op deze dag kun je een klein deukje, ter grootte van een 2 euro munt, laten herstellen voor een gereduceerd tarief. Daarnaast krijg je korting op het Platina wasprogramma van iClean. Hiervoor ontwerp ik jaarlijks de actieflyer.
Flyer
Fonds Amateurkunst
Logo, poster, flyer, uitnodiging, fotografie
Voor een kunst- en natuurproject in de Aa-landen (Zwolle), genaamd ‘Alles Stroomt’ heb ik, naast het logo, de fotografie en de vormgeving van de poster en deze flyer verzorgd. De basisschoolkinderen bouwden met verschillende materialen een kunstwerk waardoor water kon stromen.
Alles stroomt is een initiatief van ZoGemaakt en Stadkamer.
Kaarten
ErUit
Logo, huisstijl, visitekaartje, kaarten, folder, cadeaubonnen, cursusmap, illustraties, fotografie
ErUit, communicatie en groenactiviteiten, organiseert natuurhistorische stadswandelingen en wilde ter gelegenheid van het 5-jarig bestaan een spel genaamd ‘Groene Cadeautjes’ realiseren. Ik verzorgde hiervoor de fotografie, illustraties en vormgeving.
‘Groene Cadeautjes’ is een bijzondere stadswandeling door de binnenstad en een van de oudste wijken van Zwolle: de Diezerpoort. Wandelend maak je op een leuke manier kennis met het verhaal achter een groot aantal fraaie en monumentale bomen. Het doosje bevat een routekaart en 25 cadeaukaarten met op de voorkant een foto en op de achterkant een aantal leuke weetjes, vragen en opdrachten.
Cadeaubon
Meijer en Blessing
Logo, huisstijl, visitekaartje, briefpapier, gevelreclame, stickers, cadeaubon
Deze modelbouwspecialist in Rotterdam, Meijer en Blessing, wilde een compleet nieuwe uitstraling voor hun winkel. Daaronder vielen uitingen zoals nieuwe gevelreclame in de vorm van lichtbakken en folieprints, maar ook deze cadeaubon.
Flyer
AOC Oost
Flyer, jaarverslag, illustraties, fotografie
Het agrarisch opleidingscentrum AOC Oost wilde met behulp van een flyer het personeel informeren over de voordelen van hun vernieuwde intranetsite. Mij werd gevraagd hiervoor de vormgeving te verzorgen en bijpassende illustraties te ontwerpen.
Flyer
Gebiedsgericht Cultuurbeleid Noord-Veluwe
Flyer, illustraties
Voor het project ‘Ontdek je Plek’ werd de vormgeving van in totaal twee flyers en posters verzorgd. Ook werd de website bijgewerkt.
Deze communicatiemiddelen werden gebruikt om amateurkunstenaars te informeren over dit project, dat hen een kans bood om hun werk aan een groot publiek tentoon te stellen. 2008 stond in het teken van het thema “Maskerade”.